גרפולוגית משפטית ומאבחנת זיופים במסמכים

דבורה הראל, גרפולוגית משפטית מזה למעלה מ- 30 שנה, רשומה ברשימת הגרפולוגים המומחים בבתי משפט ובסנגוריה הציבורית הארצית, ומתמנה כמומחית מטעמם. היא מבצעת בדיקות מקיפות באמצעים משוכללים, מגישה חוות דעת מומחה לבתי המשפט, ומעידה בנושא גילוי זיופים, השוואת חתימות והשוואת כתבי יד בכל רחבי הארץדבורה מעניקה שירותי אבחון של זיהוי זיופי חתימות על צוואה, כמו גם שירותי אבחון לזיוף חוזים, מסמכים, ערבויות והמחאות,  ובין לקוחותיה נמצא עורכי דין, בנקים, חברות ביטוח, חברות חקירות, ואנשים פרטיים.

השאירו פרטים:

לקוחות מספרים

"נכתב בנפש"

הספר "נכתב בנפש" מאת דבורה הראל מהווה ניתוח מקיף של תורת האישיות והטיפוסים של קרל גוסטב יונג. באמצעות עיון מדויק ומעמיק ביצירתו התיאורטית של יונג הוא מביא לקורא את העקרונות המרכזיים של הפסיכולוגיה האנליטית וכיצד הם מתבטאים בכתב היד.

"הספר "נכתב בנפש" מצליח להציג באופן מרתק את התפיסה היונגיאנית ומדגים אותה באמצעות כתבי יד של אנשים מפורסמים ואחרים. הראל השתמשה במאמרים מדעיים ובמחקרים כדי לתמוך בניתוח המקצועי והמוקפד שהוצג על ידה. בזכות השקיפות והידע הנרחב, הספר מהווה מקור מידע חשוב ומקורי לגרפולוגים, למעניקי שירות בתחום הפסיכולוגיה והגרפולוגיה.

להזמנת הספר:

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם