גרפולוגית משפטית ומאבחנת זיופים במסמכים

דבורה הראל, גרפולוגית משפטית מזה למעלה מ- 30 שנה, רשומה ברשימת הגרפולוגים המומחים בבתי משפט ובסנגוריה הציבורית הארצית, ומתמנה כמומחית מטעמם. היא מבצעת בדיקות מקיפות באמצעים משוכללים, מגישה חוות דעת מומחה לבתי המשפט, ומעידה בנושא גילוי זיופים, השוואת חתימות והשוואת כתבי יד בכל רחבי הארץדבורה מעניקה שירותי אבחון של זיהוי זיופי חתימות על צוואה, כמו גם שירותי אבחון לזיוף חוזים, מסמכים, ערבויות והמחאות,  ובין לקוחותיה נמצא עורכי דין, בנקים, חברות ביטוח, חברות חקירות, ואנשים פרטיים.

השאירו פרטים:

לקוחות מספרים

גרפולוגיה משפטית ובחינת מסמכים

"הגרפולוגית דבורה הראל היא מבכירי המומחים בגרפולוגיה בישראל… לכישוריה המקצועיים יצא שם דבר… חוות הדעת שלה מפורטת, בהירה ומסקנתה מנומקת" (כב' השופט מייבלום)

כגרפולוגית משפטית ובוחנת מסמכים בכירה,  נחשבת דבורה הראל למובילה בתחום זיהוי זיופים בישראל. כמי שרשומה ברשימת המומחים של בתי המשפט והסנגוריה הציבורית, היא מתמנה תכופות כמומחית מטעם שופטים ובוררים. בין לקוחותיה נמנים אף עורכי דין, חוקרים פרטיים, וגופים ציבוריים שונים.

כשבאמתחתה מאות רבות של תיקים בהם שימשה מומחית בגרפולוגיה משפטית, ביניהם תיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה, רכשה לעצמה דבורה הראל מוניטין  כמומחית בעלת ידע נרחב.  בית המשפט העליון אף הביע דעתו כי חוות דעת המומחה שלה מפורטת ומנומקת.  בעדויותיה בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ, נמצאה כעדה מקצועית מהימנה ומשכנעת, בעלת ויושרה מקצועית ואישית.

המכון לגרפולוגיה משפטית ובחינת מסמכים

בבסיס עבודה של דבורה הראל, גם בתחום זיהוי זיופי כתבי יד, חתימות ומסמכים, עומדת השאיפה ליסודיות ולמצוינות.

בעידן הטכנולוגי של היום, חייב מומחה לזיהוי זיוף חתימות וכתבי יד, להיות עם יד על הדופק, ולהתעדכן בחידושים הרבים הנוגעים לתחום זיהוי אותנטיות של מסמכים. בבואו לאבחן באם מדובר במעשה זיוף או לא, עלינו להכיר שיטות זיוף שונות, הן של כתבי יד והן של מסמכים מודפסים.

כגרפולוגית משפטית, המתמחה בהשוואה בין חתימות וכתבי יד הראל דואגת לעקוב אחר מידע בפרסומים מקצועיים אודות, השפעת גיל, ומצב הבריאותי- הפיזי והנפשי-  על תהליך הכתיבה.

במסגרת המכון לגרפולוגיה משפטית של דבורה הראל מתבצעות מגוון של בדיקות בעזרת ציוד אופטי משוכלל ובאמצעים טכנולוגים מתקדמים.

שירותי המכון לגרפולוגיה משפטית כוללים:

זיהוי תוספות או השמטות על מסמכים כתובים ומודפסים, שינויים שהוכנסו ברשומות רפואיות, בצוואות, בחוזים, ביומנים ובתעודות אחרות.

אבחון זיופים שבוצעו באמצעות "גזור – הדבק".

בדיקת אותנטיות של מסמכים ישנים.

אבחוני זיופי חתימות וכתבי יד הכתובים במגוון רחב של שפות: עברית, ערבית, כמו גם כל השפות הנכתבות בכתב הקירילי ובכתב הלטיני.

  • מתן חוות דעת מומחה מנומקות וממומחשות באופן גרפי וברור.
  • מסירת עדויות רהוטות, משכנעות ומקצועיות, בבתי המשפט בכל רחבי הארץ.
  • ייעוץ מקצועי ומפורט לעורכי דין להכנת שאלות הבהרה ולחקירות נגדיות של מומחים.

ספר מצוין לגרפולוגיה משפטית, כולל מידע רב על מחקרים ותכנים מגוונים בנושאי השוואות של כתבי יד

פרטים נוספים אודות דבורה הראל ומאמרים בנושא גרפולוגיה משפטית ניתן לקרוא באתר "פסק דין" ובאתר readlaw וכן בבלוג באתר זה.אתר אינפורמטיבי ומומלץ בתחום בחינת המסמכים הוא האתר של אמילי ווייל חברה פעילה בכמה ארגוני בוחני מסמכים בארה"ב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם