גרפולוגית משפטית ומאבחנת זיופים במסמכים

דבורה הראל, גרפולוגית משפטית מזה למעלה מ- 30 שנה, רשומה ברשימת הגרפולוגים המומחים בבתי משפט ובסנגוריה הציבורית הארצית, ומתמנה כמומחית מטעמם. היא מבצעת בדיקות מקיפות באמצעים משוכללים, מגישה חוות דעת מומחה לבתי המשפט, ומעידה בנושא גילוי זיופים, השוואת חתימות והשוואת כתבי יד בכל רחבי הארץדבורה מעניקה שירותי אבחון של זיהוי זיופי חתימות על צוואה, כמו גם שירותי אבחון לזיוף חוזים, מסמכים, ערבויות והמחאות,  ובין לקוחותיה נמצא עורכי דין, בנקים, חברות ביטוח, חברות חקירות, ואנשים פרטיים.

השאירו פרטים:

לקוחות מספרים

אבחון גרפולוגי

אנשים רבים מכירים את הגרפולוגיה בעיקר ככלי לפרישת תכונותיו, כישוריו והמבנה האישיותי של הכותב. ואכן כשאבחון גרפולוגי נעשה באופן מקיף ויסודי, הוא מגיע לרבדי אישיות עמוקים ביותר ולכן ניתן להיעזר בו למטרות שונות. דבר נוסף שאנשים יודעים על האופן בו עובדת הגרפולוגיה הוא שנעשית בחינת צורת האותיות, אך אלה מהוות רק חלק ממרכיבי האיבחון. למעשה, מסקנותיו וחוות דעתו של גרפולוג מתבססות על סימנים רבים היוצרים כולם יחד את התמונה המלאה. כך, נתונים כמו כיוון ומידת הטיית הכתב לימין או לשמאל, מידת וכיוון הולכת השורה באלכסון כלפי מעלה או למטה, עובי קו האות, והלחץ המופעל באמצעות העט על הדף- כל אלה הם חלק מהסימנים אשר רק באמצעות בחינת כולם, האבחון הגרפולוגי יהיה מעמיק ומדויק.

אבחון גרפולוגי למגוון רחב של מטרות

כאמור, אבחון גרפולוגי מוכר בתוך דרך לעמוד על קווי האופי של אדם, חוזקותיו, חולשותיו ונטיותיו הטבעיות, אלה עשויים לסייע לאדם המבקש למצוא את דרכו או למצוא תשובות לשאלות המטרידות אותו. לכן, ייעוץ גרפולוגי לאדם פרטי נעשה פעמים רבות לצרכי הכוונה מקצועית ותעסוקתית אך יכול גם לענות על שאלות אחרות אשר יסייעו לו להכיר את עצמו טוב יותר. אבחון גרפולוגי משמש גם כלי יעיל לחברות ועסקים במיון עובדים, מתוך מטרה לבנות מצבת כח אדם יציבה ופרודוקטיבית. הוא משמש גם קהילות כמו ביישובים קהילתיים, מושבים וקיבוצים הקולטים אליהם תושבים חדשים ומעוניינים להכיר מועמד יותר לעומק, ועד כמה הוא מתאים לחיים במסגרת קהילתית או שיתופית. ענף נוסף הוא גרפולוגיה משפטית, אשר אינו יורד לניתוח אופיו של אדם אלא מסייעת לגילוי זיוף מסמכים וחתימות.

לקבל אבחון מדויק ומקיף רק בעזרת גרפולוג מומחה בתחום

כדי לקבל אבחון גרפולוגי מקיף ומדויק, שהוא הרבה מעבר לרשימת מכולת של תכונות, חשוב לפנות לגרפולוג המומחה בתחום. כאמור, גרפולוג מומחה ומקצועי יסתמך על נתונים שונים העולים מתוך כתב ידו של אדם, יבסס את אבחנותיו על ידע פסיכולוגי נרחב, ויחבר את כל הנתונים הללו יחד כדי תמונה פסיכולוגית מלאה ומעמיקה. לכן, אם אתם זקוקים לשירותיו של גרפולוג לכל מטרה, החל מייעוץ פרטי דרך אבחון תעסוקתי, שלא לדבר על גרפולוג משפטי הבודק זיוף חתימות או מסמכים, פנו אל גרפולוג בעל ניסיון של שנים. בדקו ממי קיבל את הכשרתו, היכן התנסה בעבודתו, יש לזכור שלא כל גרפולוג קיבל הכשרה נאותה בגרפולוגיה משפטית,  ואם רצונכם לבדוק אם נעשה זיוף בחתימה או במסמך, חשוב לכם לברר מהו תחום ההתמחות המרכזי שלו, והאם הוא מנוסה בהופעות בבתי המשפט. ולא פחות חשוב,  וכמובןהוא צריך לעשות עליכם רושם של אדם אמין ומקצועי.

דבורה הראל היא גרפולוגית בעלת מוניטין וניסיון רב. היא מתמחה בגרפולוגיה משפטית ועסקית. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם